Virtuālais planetārijs

2019. gada 27. maijā projekta Nr. 8.3.2.2./16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pie Ogres sākumskolas skolēniem ar izglītojošu un interesantu programmu viesojās „Virtuālais planetārijs”. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja ielūkoties astronomijas un dabaszinātņu pasaulē, iegūt zināšanas un izjust vēl nebijušas emocijas. Aizraujošā mācību vidē, uzliekot 3D virtuālās realitātes brilles, skolēni devās virtuālajā ekskursijā, kuras laikā iepazina vulkānus, visumu – galaktikas, zvaigznes, planētas, kā arī iepazina ar to saistītās profesijas.

Esam nokļuvuši virtuālajā ekskursijā