Luga “Sprīdītis” smilšu animācijas uzveduma formā

Ogres sākumskolas 3. un 4. klašu skolēniem bija unikāla iespēja iepazīties ar Annas Brigaderes lugas “Sprīdītis” literāri muzikālu smilšu animācijas uzvedumu.

Ogres sākumskolas 3. un 4. klašu skolēniem bija unikāla iespēja iepazīties ar Annas Brigaderes lugas “Sprīdītis” literāri muzikālu smilšu animācijas uzvedumu projektā Nr.8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”. Uzvedums bija ļoti interesanti veidots, atraktīvs ar Arvīda Keiņa oriģinālmūziku un Gunas Miķelsones skaistajiem un tēlainajiem zīmējumiem smiltīs. Teicējs ļoti labi prata attēlot dažādas balsis, līdz ar to bija ļoti interesanti sekot sižetam. Arī skatītāji tika iesaistīti lugas darbībā – minēja mīklas, iemācījās dziesmu ne tikai dziedāt, bet arī izdejot un attēlot ar kustībām.

Pēc izrādes skolēni dalījās pārdomās par redzēto – no šīs izrādes daudz ko varēja mācīties – labestību, līdzjūtību, dzimtās zemes mīlestību, jo mājas ir tur, kur ir tava sirds un tev tuvie cilvēki.

Smilšu animācijas uzvedums

Projekts “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” 8.3.2.2./16/I/001