Tikšanās ar rakstnieci Eviju Gulbi

1.a klases un 1.b skolēniem “Jauno lasītāju kluba” ietvaros bija lieliska iespēja apmeklēt izzinošu, radošu un sirsnīgu nodarbību, kuru vadīja bērnu grāmatas “Koko un Riko” autore Evija Gulbe.

29. aprīlī 1.a klases un 1.b skolēniem  “Jauno lasītāju kluba” ietvaros bija lieliska iespēja apmeklēt izzinošu, radošu un sirsnīgu nodarbību, kuru vadīja bērnu grāmatas “Koko un Riko” autore Evija Gulbe.

Autore atraktīvā veidā, izmantojot spēles, rotaļas un savus pieredzes stāstus, skolēnus iepazīstināja ar grāmatas tapšanas procesu no pirmās rindiņas līdz pat iespiešanai izdevniecībā. Autore izstāstīja, kā radās grāmatas ideja. Idejai viņa  izmantoja savus  ikdienas piedzīvojumus. Izrādās, Koko ir bijusi īsta žurka, kas piederējusi rakstnieces meitai. Sarunas turpinājumā Evija Gulbe parādīja un pastāstīja, kā top grāmatas ilustrācijas, cik tas ir laikietilpīgs  process, kā grāmatas ilustratore izvēlas notikumu, ko attēlot. Rakstniece pieminēja, ka stāsti par varoņiem Koko un Riko jau tiek izmantoti arī  leļļu teātrī, iestudējot izrādes.

Tikšanās noslēgumā autore piedāvāja dažas atjautīgas aktivitātes bērniem, kā arī visi kopīgi veica nelielu radošo darbu.

Ļoti interesantas bija autores piedāvātās spēles „Mušiņa”, „Dari otrādi”. Tās attīstīja bērnu uzmanības noturību.

Interesanta bija ūsu gatavošana.

Paldies autorei par jauko stāstījumu un praktisko darbošanos, par  pozitīvām emocijām un smaidu! Gaidīsim ar nepacietību nākamo autores veikumu – pasaku grāmatas nākamo daļu!

Bērnu grāmatas “Koko un Riko” autore Evija Gulbe

Projekts “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” 8.3.2.2./16/I/001